
Nieuw in de watersport: De MX valsluiting is een 2:1 valsluiting die speciaal ontworpen is voor de watersport, om hoge belastingen te kunnen weerstaan.
Dankzij het unieke ontwerp kan de MX de belasting perfect verdelen.
Het installeren van de "MX" vergt geen specifieke kennis.
De installatie ervan is net zo gemakkelijk als van een gewone sluiting.
Daarnaast heeft de "MX" geen bewegende onderdelen zoals bijvoorbeeld een schijf, welke gemakkelijk kapot kan gaan.
Hierdoor is het niet nodig extra onderhoud te plegen aan de sluiting.
De "MX" is te gebruiken voor meerdere toepassingen zoals bijvoorbeeld genuaval en een barberhauler.
De MX is een hoge weerstand val beugel volledig gesmeed in 17 / 4 PH roestvrij staal te nemen voor de hoge belastingen.
MX is speciaal ontworpen voor statische belasting verrichtingen en kan worden gebruikt om de plaats van de terminals op vliegende vaart furlers (dwz val blok) of als een 2:1 kopen voor uw grootzeil.
Uitstekende kracht / gewicht verhouding:
Volledig gesmeed in een hoge weerstand roestvrij staal, de MX biedt een van de beste kracht / gewicht verhouding op de markt.
Vergeleken met de standaard blokken en voor dezelfde lijn diameter, de MX biedt veel hogere arbeids-en breukbelasting alsmede geoptimaliseerde afmetingen en het gewicht.
Een uniek ontwerp:
Dankzij zijn unieke design kan de MX uitstekend verspreiden benadrukt.
De bijzondere vorm maakt de MX perfect het standpunt van de lijn naar lijn onnodige en buitensporige slijtage op het internet.
Gemakkelijk te installeren:
De MX vereist geen specifieke kennis sjorren.
De installatie is net zo makkelijk als het installeren van een harp, dankzij de Wichard van self-borgpen.
Betrouwbaar en onderhoudsvrij:
De MX bevat geen mechanische onderdelen (zoals schijfs), die potentieel kunnen breken.
Bovendien is het niet nodig een bepaald onderhoud.
Toepassingen:
Zoals terminal voor vliegende vaart furlers:
De MX effectief kan vervangen door de terminal van uw Flying furlers zeil, met name de val blok, door middel van een uitstekende kracht / gewicht verhouding.
Zoals een val beugel voor grootzeil Vallen (2:1 aankoop):
De MX is specifiek ontworpen om zich aan te passen aan de hoofden van de meeste grootzeilen.
Het kan dus worden gebruikt in plaats van een 2:1 kopen op grootzeilval waardoor het makkelijker wordt om de spanning en de val van het grootzeil te hijsen.
Materiaal: HR roestvrij staal 17,4 PH
Gewicht: 44 g
Lengte: 49 mm
Breedte: 24 mm
Werkbelasting: 1040 Kg
Breekt bij: 2300 Kg
Heeft u vragen en of opmerkingen... lanceert u deze dan graag in het:
Watersport Forum.
Markeer als favoriet
Bookmark
Email dit artikel
Hits: 1509
Commentaar (0)

Schrijf commentaar
| < Vorige | Volgende > |
|---|




























