Pcnautic heeft een waterdichte pc en display die specifiek gemaakt zijn voor de navigatie aan boord.
Pcnautic heeft vele voordelen van een PC en kaartplotter voor aan boord.
Pcnautic brengt een waterdicht computersysteem op de markt die juist in de extreemste omstandigheden.
Een fanless PC werkt bijvoorbeeld prima aan boord totdat we water maken of dat er een golf van achter de kajuit in spoelt.
Door de nieuwste ontwikkelingen toe te passen is de nieuwe serie een stuk compacter geworden, gebruiken ze minder energie en hebben ze snellere processoren.
De eerste modellen zullen zijn voorzien van een 12” zonlicht leesbaar beeldscherm met touchscreen, trackball en software configureerbare functie toetsen.
Dit is meteen waar pcnautic zich het meest onderscheidt! In ideale omstandigheden is een touchscreen voldoende, maar in een storm wordt hij volkomen
waardeloos door de bewegingen van het schip.
Door het gebruik van de trackball en de functie toetsen voor bijv. man overboord, waypoint, centreer schip in kaart, enz. blijven de belangrijkste navigatie
functies in zulke omstandigheden behouden.
Voor de eerste modellen heeft u de keuze uit twee 12” beeldschermen de één met een CCFL achtergrond verlichting van 750 nits en de andere met een LED achtergrondverlichting van 1000 nits.
Beiden extreem dimbaar speciaal voor nachtnavigatie.
De beeldschermen zijn gelamineerd met het touchscreen en voorzien van een gepolariseerde en antireflecterende laag.
Als moederboard heeft u in eerste instantie de keuze uit de Intel Atom Z530 en Z510 processoren.
Deze onderscheiden zich door laag stroomverbruik en hoge snelheid.
De pcnautic kan worden uitgerust met verschillende 2,5” rugged harddisks of indien gewenst met een sollid state drive.
De in en outputs gaan standaard via 2 waterdichte USB connectoren, door middel van zogenaamde hubs kunt u dan alle randapparatuur aansluiten.
De pcnautic maakt gebruik van de 12V boordspanning die ook via een waterdicht connector- systeem wordt aangesloten.
De pcnautic systemen kunnen als semi portable gebruikt worden.
Na gebruik op de stuurstand in de kuip kan de pc of display makkelijk losgekoppeld worden voor gebruik in de kajuit of thuis.
Heeft u vragen en of opmerkingen... lanceert u deze dan graag in het: Watersport Forum.
Markeer als favoriet
Bookmark
Email dit artikel
Hits: 2603
Commentaar (0)

Schrijf commentaar
| < Vorige | Volgende > |
|---|




























