
Navico, marktleider op het gebied van maritieme navigatie systemen, kondigde onlangs de fusie aan tussen de welbekende Navman marine producten en de Northstar Explorer Series in Europa, het Midden-Oosten en Afrika (EMEA).
Door deze fusie wordt bij zowel professionele jachtbouwers als jachteigenaren, meer dan ooit voldaan aan de vraag voor Northstar producten.
Beide merken staan bekend staan om gebruiksgemak en vernuft.
De nieuwe Explorer Series combineert het beste van beide producten: de duurzaamheid van Navman en het aanzien van Nortstar.
‘Het samengaan van Navan en Northstar is in Amerika zeer positief en enthousiast ontvangen,’ aldus Jens-Thomas Pietralla, voorzitter van Navico.
‘Watersporters hebben voorkeur voor eenvoudig design maar met de volledige capaciteiten die Northstar biedt’.
‘Onder aanvoering van de 8000i, met de eerste multifunctionele touch screen in Europa, groeit de populariteit van Northstar systemen bij Europese jachtbouwers, leveranciers en jachteigenaren.
We zijn er zeker van dat de consument tevreden zal zijn met deze overgang binnen EMEA’, aldus Pietralla.
Navman producten zullen vanaf augustus 2008 volledig geïntegreerd worden in de Northstar Explorer series en worden geleverd door onafhankelijke Navico’s leveranciers, zolang de voorraad dit toelaat.
Bent u reeds consument van een Navman product, dan blijft de garantie en onderhoud gewoon via uw huidige leverancier lopen.
Navico is het moederbedrijf van vijf vooraanstaande maritieme navigatie merken: B&G, Eagle, Lowrance, Northstar en Simrad. Bij Navico werken wereldwijd 2500 mensen, het hoofdkantoor bevindt zich in Oslo, Noorwegen.
Het bedrijf bezit ontwikkelings- en productie faciliteiten door heel Amerika, Mexico, Engeland en Nieuw Zeeland.
Markeer als favoriet
Bookmark
Email dit artikel
Hits: 2379
Commentaar (0)

Schrijf commentaar
| < Vorige | Volgende > |
|---|




























